Preskočiť na obsah
Kristián Guľas

Umenie, šport a rekreácia

Kristián Guľas

Športové činnosti i. n.

Obec
Lipany
Od roku
2022
IČO
54 790 999

Kristián Guľas

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
082 71 Lipany
Na trhu od
25. júla 2022
IČO
54 790 999
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 93.19)
Športové činnosti i. n.

Podnikanie v číslach

4
roky na trhu
2022
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Kristián Guľas

Kristián Guľas – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Lipany. Podniká od 25. júla 2022.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Športové činnosti i. n.“ (93.19). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad činnosť športového odborníka.

Základné údaje

Obchodné meno
Kristián Guľas
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
54 790 999
Dátum vzniku
25. júla 2022
Miesto podnikania
082 71 Lipany
Register fyzických osôb v športe
Okresný úrad Prešov, vložka č. 301632
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 93.19)
Športové činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Kristián Guľas zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Činnosť športového odborníka

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Kristián Guľas?

Miesto podnikania je v obci 082 71 Lipany.

Čím sa Kristián Guľas zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Športové činnosti i. n.“ (93.19). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosť športového odborníka.

Aké je IČO – Kristián Guľas?

IČO je 54 790 999.

Odkedy podniká Kristián Guľas?

Podnikanie začalo 25. júla 2022. Na trhu pôsobí 4 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Kristián Guľas podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese kristian-gulas.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.